fbpx

Developers World Academy

OD KODERA

DO DEVELOPERA

Konferencja online, 29/09 - 1/10 2020


Przejdź z nami drogę, która zmieni Cię w

świadomego developera

Agenda


Ola Kunysz

Ola Kunysz

29 września 20:00 - 20:45

Czy na pewno wiesz już wszystko o testach jednostkowych w Javie?

Testy jednostkowe są tanie i powinno ich być najwięcej. Wiele osób uważa, że są zbędne, ponieważ napatrzyło się na źle napisane testy, które zamiast budować pewność, wprowadzają koszty utrzymania. Jednak dobrze napisane testy jednostkowe pomagają sprawdzić wszystkie ścieżki i unikać regresji w kodzie biznesowym. Pokażę kilka ciekawostek i omówię kilka kontrowersyjnych tematów, nad którymi każdy piszący testy jednostkowe powinien się zastanowić.

Dariusz Mydlarz

DARIUSZ MYDLARZ

29 września 20:45 - 21:30

Spring na kolację - w 30 minut od zera do działającej aplikacji

Spring swego czasu miał złą sławę. Nadmierna konfiguracja, XML-e, wszędobylskie adnotacje. Ale już nie teraz. Rozwój Spring Boota i jego ekosystemu sprawił, że aplikacje w Springu tworzy się szybko, przyjemnie i produktywnie. W tej prezentacji pokażę Ci jak w krótkim czasie zbudować pełnoprawną aplikację w Springu.

Piotr Przybył

Piotr Przybył

30 września 20:00 - 20:45

Co tam teraz w Javie piszczy?

Przegląd nowości w Javie.

Dariusz Mydlarz

30 września 20:45 - 21:30

7 rzeczy, które warto wiedzieć o współbieżności w Javie dla początkujących i nie tylko

Nie sposób rozwijać się jako programista Javy bez znajomości współbieżności. Pule wątków, kolejki, deadlocki, semafory i tak dalej na początku mogą brzmieć trochę tajemniczo. W tej prezentacji przedstawię Ci na czym polega współbieżność i dlaczego warto się nią zainteresować.

PIotr Stawirej

PIOTR STAWIREJ

1 października 20:00 - 20:45

Czysty kod akceleratorem biznesu

Konkurencja nie śpi. Firmy ścigają się, aby zainteresować rynek kolejnym pomysłem. Inni próbują obronić swoją aktualną pozycję. W czasie kryzysu utrzymanie się na rynku może być dla części wyzwaniem.
Dostarczenie zadowalającego produktu ma tym większe znaczenie. Jednym z elementów, mogących decydować o długoterminowym sukcesie jest jakość kodu.
Tworząc szybki prototyp, możemy nie odczuć skutków na dłuższą metę. Niestety pod przykrywką prototypu często dostarczamy tak naprawdę MVP (Minimum Viable Product), który będziemy rozwijać.
O czym często zapominamy, jakie błędy popełniamy i o czym powinniśmy pamiętać?

Grzegorz Duda

1 października 20:45 - 21:30

Od Kodera Do Eksperta w IT

Szacuje się, że w Polsce jest ok. 400 tyś. programistów. Ty jesteś jednym z nich. Jednym z 400 000. Jednocześnie szacuje się, że w Polsce nadal brakuje ok. 50 tyś specjalistów, a w całej Unii Europejskiej niemal 1 mln.

To stawia Cię w niebywale dobrej sytuacji. Nie musisz się już niczego uczyć, a pracę i tak będziesz miał zapewnioną. I to dobrze płatną pracę, której pozostałe 99% społeczeństwa będzie Ci zazdrościć.

Ale, jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcieliby jednak rozwijać się i codziennie stawać się lepszym programistą, to zapraszam na wykład. Będzie o kluczowych technologiach, umiejętnościach oraz o tym, co możesz zrobić, żeby inni zaczęli dostrzegać w Tobie eksperta.

Chesz Więcej?


Wystartowaliśmy z Kompleksowym Programem Edukacyjnym, w którym nasi prelegenci prowadzą całe kursy online o testach, clean code, nowościach w Javie, współbieżności, Springu, Hibernacie, i wiele więcej.


Tylko do piątku, 9 października 2020 dostępna jest przedsprzedaż w super preferencyjnych cenach.


03
Days
12
Hours
32
Minutes
36
Seconds

CO ZNAJDZIESZ w AKADEMII?


Jeśli nie chcesz płatnego Programy, to już teraz możesz zupełnie za darmo dołączyć do Developers World Academy FREE, gdzie oprócz konferencji "Od Kodera Do Developera" czekają na Ciebie:

  • Regularny newsletter o programowaniu
  • Zniżki na konferencje
  • Zniżki na szkolenia
  • Zniżki na kursy online
  • Darmowe materiały i nagrania z konferencji
  • Nagrania z webinarów LIVE
  • i wiele więcej...

* Oczywiście, będziesz mógł się w dowolnym momencie wypisać. Nawet zaraz po konferencji.

Zapisz się już teraz !!!


© 2020 Developers World Grzegorz Duda. All rights reserved